Spellista Klubbserien

Datum Veckodag Kl Bana Deltagare Resultat Aktivitet
2017-11-06MÅNDAG18:00-19:452Sterling-Team Tudor8 - 1Div_2
3Stålgrabbarna-Team Stuart0 - 14Div_2
43G-VPS4 - 6Div_2
19:45-21:301Elia-Wilson9 - 4Div_4
2Sätra Snickeri-Stonegirls7 - 2Div_4
3Långbotouren-CV_Plåt11 - 3Div_4
2017-11-07TISDAG18:00-19:451Järngänget-Häggas10 - 2Div_3
2Sten o Flisor-Willys4 - 6Div_3
3Celebra-Perssons Pack0 - 6Div_3
19:45-21:301Rallarna-Tingeling6 - 2Div_1
2Thors hammare-Lag Jonasson6 - 10Div_1
3Triona-The Grooves4 - 6Div_1
4Allstar-Ahlsell11 - 4Div_1
2017-11-08ONSDAG19:00-20:451Tour Gävle 1-Redeko8 - 7Div_5
2Wipeout-Hörnsoffan16 - 2Div_5
3Zico-Team Peters7 - 5Div_5
2017-11-13MÅNDAG18:00-19:451Wilson-Stonegirls8 - 1Div_4
2Elia-Sätra Snickeri4 - 3Div_4
19:00-21:004Knallkorkarna-Team Tudor7 - 4Div_2
19:45-21:453Stålgrabbarna-3G6 - 3Div_2
2017-11-14TISDAG18:00-19:451Tingeling-Lag Jonasson4 - 6Div_1
2Rallarna-Thors hammare9 - 3Div_1
4Triona-Allstar3 - 6Div_1
18:30-20:303The Grooves-Ahlsell9 - 1Div_1
19:45-21:301Häggas-Willys4 - 4Div_3
2Järngänget-Sten o Flisor7 - 6Div_3
19:45-21:454Lasse Stefanz-Sterling4 - 7Div_2
2017-11-15ONSDAG19:00-20:451Redeko-Hörnsoffan6 - 3Div_5
2Tour Gävle 1-Wipeout3 - 9Div_5
2017-11-20MÅNDAG18:00-19:451Sterling-3G7 - 0Div_2
2Lasse Stefanz-Stålgrabbarna4 - 5Div_2
4Team Tudor-VPS8 - 4Div_2
19:45-21:302Elia-Långbotouren6 - 2Div_4
3Wilson-CV_Plåt2 - 9Div_4
2017-11-21TISDAG18:00-19:453Häggas-Perssons Pack3 - 4Div_3
4Järngänget-Celebra Div_3
19:45-21:301Thors hammare-Allstar Div_1
2Rallarna-Triona8 - 0Div_1
3Tingeling-The Grooves1 - 7Div_1
4Lag Jonasson-Ahlsell8 - 1Div_1
2017-11-22ONSDAG19:00-20:452Tour Gävle 1-Zico13 - 2Div_5
3Redeko-Team Peters4 - 5Div_5
2017-11-27MÅNDAG18:00-19:451Stonegirls-Långbotouren12 - 1Div_4
2Knallkorkarna-Team Stuart4 - 5Div_2
4Sätra Snickeri-CV_Plåt Div_4
19:45-21:301Team Tudor-Stålgrabbarna9 - 5Div_2
2VPS-Knallkorkarna4 - 6Div_2
4Sterling-Team Stuart0 - 8Div_2
2017-11-28TISDAG18:00-19:451Lag Jonasson-Triona9 - 1Div_1
3Allstar-Rallarna3 - 6Div_1
4Thors hammare-The Grooves2 - 10Div_1
18:30-20:302Ahlsell-Tingeling3 - 4Div_1
19:45-21:301Willys-Celebra6 - 2Div_3
3Sten o Flisor-Perssons Pack12 - 2Div_3
2017-11-29ONSDAG19:00-20:452Wipeout-Team Peters11 - 2Div_5
2017-12-03SÖNDAG17:00-19:002Hörnsoffan-Zico4 - 10Div_5
2017-12-04MÅNDAG18:00-19:451Stålgrabbarna-VPS7 - 5Div_2
2Lasse Stefanz-Team Tudor5 - 3Div_2
3Knallkorkarna-Sterling4 - 5Div_2
4Team Stuart-3G9 - 2Div_2
19:45-21:302Elia-Stonegirls0 - 6Div_4
3Wilson-Sätra Snickeri3 - 8Div_4
19:45-21:451Knallkorkarna-Stålgrabbarna4 - 5Div_2
2017-12-05TISDAG18:00-19:452Järngänget-Willys1 - 7Div_3
3Häggas-Sten o Flisor3 - 3Div_3
19:45-21:301Triona-Ahlsell5 - 3Div_1
2Rallarna-Lag Jonasson2 - 5Div_1
3Tingeling-Thors hammare9 - 1Div_1
4The Grooves-Allstar0 - 9Div_1
2017-12-06ONSDAG19:00-20:302Redeko-Wipeout1 - 12Div_5
19:00-20:451Tour Gävle 1-Hörnsoffan10 - 2Div_5
2017-12-11MÅNDAG18:00-19:451CV_Plåt-Elia3 - 5Div_4
3Wilson-Långbotouren7 - 3Div_4
19:45-21:301Team Stuart-Lasse Stefanz9 - 1Div_2
3VPS-Sterling3 - 7Div_2
4Team Tudor-3G6 - 4Div_2
2017-12-12TISDAG18:00-19:451The Grooves-Rallarna Div_1
2Tingeling-Triona Div_1
4Lag Jonasson-Allstar Div_1
19:45-21:301Perssons Pack-Järngänget Div_3
2Häggas-Celebra Div_3
19:45-21:453VPS-Lasse Stefanz Div_2
4Ahlsell-Thors hammare Div_1
2017-12-13ONSDAG19:00-20:451Team Peters-Tour Gävle 1 Div_5
2Redeko-Zico Div_5
2017-12-17SÖNDAG17:00-18:453Sten o Flisor-Celebra Div_3
18:00-20:0023G-Lasse Stefanz Div_2
2017-12-18MÅNDAG18:00-19:4513G-Knallkorkarna Div_2
3Sterling-Stålgrabbarna4 - 5Div_2
4Team Tudor-Team Stuart Div_2
19:45-21:303Sätra Snickeri-Långbotouren Div_4
4Stonegirls-CV_Plåt Div_4
2017-12-19TISDAG18:00-19:451Willys-Perssons Pack Div_3
19:45-21:301Allstar-Tingeling Div_1
2Ahlsell-Rallarna Div_1
3Thors hammare-Triona Div_1
4Lag Jonasson-The Grooves Div_1
2017-12-20ONSDAG19:00-20:451Wipeout-Zico Div_5
2Hörnsoffan-Team Peters Div_5